کد خبر : 3114 13 فوریه 2020 ساعت [ 8:29 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اصفهان میزبان بیست‌وسومین رویداد استارتاپ گرایند در ۲۸ بهمن

اصفهان ۲۸ بهمن میزبان بیست‌وسومین رویداد استارتاپ گرایند خواهد بود. این شتاب دهنده رویدادی بین‌المللی است که اکنون در بیش از ۴۰۰ شهر بزرگ دنیا برگزار می‌شود. هدف این شتاب دهنده حمایت از کارآفرینان و بنیان‌گذاران استارتاپی و آشنایی علاقه‌مندان به این حوزه با بنیان‌گذاران موفق تعریف می‌شود. شرکت‌کنندگان در استارتاپ گرایند با بنیان‌گذاران استارتاپ‌های […]

اصفهان ۲۸ بهمن میزبان بیست‌وسومین رویداد استارتاپ گرایند خواهد بود. این شتاب دهنده رویدادی بین‌المللی است که اکنون در بیش از ۴۰۰ شهر بزرگ دنیا برگزار می‌شود. هدف این شتاب دهنده حمایت از کارآفرینان و بنیان‌گذاران استارتاپی و آشنایی علاقه‌مندان به این حوزه با بنیان‌گذاران موفق تعریف می‌شود.

شرکت‌کنندگان در استارتاپ گرایند با بنیان‌گذاران استارتاپ‌های مطرح کشور آشنا می‌شوند و داستان پیدایش و رشد کسب‌وکارهای نوپا را می‌آموزند. به‌علاوه، بخش شبکه‌سازی بخش مهم رویدادهای استارتاپ گرایند محسوب می‌شود که فرصت پیداکردن همکار و هم‌بنیان‌گذار را برای علاقه‌مندان فراهم می‌کند. افزون‌براین، فرصت پرسش و پاسخ با میهمان این رویدادها امکان کسب تجربه و آشنایی با مشکلات مسیر کارآفرینی را به‌همراه دارد.

میهمان بیست‌وسومین رویداد استارتاپ در اصفهان حامد تاج‌الدین، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل شتاب دهنده آچاره است. آچاره خود را سامانه‌ی خدمات مرتبط با منزل در محل معرفی می‌کند و در دسته‌ی کسب‌وکارهای پلتفرمی قرار می‌گیرد. تاج‌الدین از دانشگاه‌های شریف و یورک در تورنتو کانادا فارغ‌التحصیل شده و دوره‌ی پسادکتری خود را نیز در مدرسه کسب‌وکار ESSEC پاریس گذرانده است. او در رویداد پیش‌ رو از تجربه‌های کارآفرینی و مشکلات مدیریت استارتاپ در ایران صحبت می‌کنند.

زومیت، حامی رسانه‌ای رویدادهای مرتبط با اکوسیستم استارتاپی، در رویداد ۲۳ استارتاپ گرایند اصفهان حضور دارد و گزارشی از آن را نیز منتشر خواهد کرد. علاقه‌مندان می‌توانند ازطریق این لینک در رویداد ثبت‌نام کنند. بیست‌وسومین استارتاپ گرایند اصفهان از ساعت ۱۷ تا ۲۰ بیست‌وهشتم بهمن در سالن همایش کتابخانه‌ی مرکزی شهر اصفهان واقع در خیابان باغ گلدسته برگزار می‌شود.

خبرگزاری خبرگزاری | خبرگزاری تمشیت

ارسال دیدگاه

نرخ ارز و طلا

    در حال بارگذاری ...